Eğitim

Stocks | Hisse Senetleri 

Türkiye hisse senetleri piyasasında alım satım yaparak kazanç elde etmeye yönelik, klasik “çizgiler çekmenin” aksine ;

Alım-Satım Psikolojisini yönetme, piyasa yapıcının mantalitesini anlamak ve yönünü tahmin etmek, fiyata etki eden iç ve dış etkenlerinin analiz edilmesi, hareketli ortalamaların nasıl kullanılacağı, indikatör ve osilatör yardımıyla işlemi kolaylaştırmak ve daha efektif yönetim elde etmek.

Fiyatların nasıl oluştuğu, iniş-çıkışların nasıl belirlendiği ve sizin bunlara nerede nasıl tepki vereceğinizi yönetme.

Geri çekilme-ileri hareket stratejiler ve kaybı minimum düzeyde tutarak, nasıl kaybedileceğini de anlamak.

Temel Analiz, derinlikler, alım satım kademelerinin nasıl okunacağı, bunların fiyatlara yansıma tahminlerini yukarıda yazan eğitimlere ekliyoruz.

E-Commerce | E-Ticaret

Markaları çevrimiçi ortamda oluşturmak için web sitesi stratejisini, planlamayı ve program yürütmeyi yönlendirmek.

Arama motoru pazarlaması, arama motoru optimizasyonu, yerel arama, e-posta kampanyaları, sosyal medya, web mağazacılığı, özel içerik üretimi, bağlı kuruluş programları, görüntülü reklamcılık, mobil / metin, videolar dahil olmak üzere çevrimiçi pazarlama faaliyetlerinin gözetim, yaratıcı yönü, zamanlaması ve yürütülmesi ve yeni medya / teknolojiler.

Stratejik hedeflere ulaşmak, site geliştirmelerini uygulamak ve satışları en üst düzeye çıkarmak için doğrudan Ürün, Fiyatlandırma, Müşteri Hizmetleri, BT ve diğer çapraz işlevli iş ortaklarıyla işbirliği yönetimi.

Önemli satış fırsatlarından yararlanmak için hedeflenen promosyonları geliştirmek, yürütmek ve ölçmek.

E-ticaret satışlarını ve karlılıklarını artırmak için yeni satış ve pazarlama girişimleri oluşturmak ve uygulamak.

E-ticaret ile ilgili web analitiğinin tüm yönlerini yönetin. Web analitiği araçları kullanarak site trafiği, dönüşüm oranları, satış, müşteri anketleri ve pazarlama gibi önemli metrikleri analiz edin ve ilgili üyeleri ekip üyeleri, yönetici liderler ve çapraz işlevli iş ortaklarına iletin.

Projeleri zaman çizelgelerine, bütçeye ve kaynaklara öncelik verin ve yönetin.